Strani nogometkvalifikacije za sp

Skočićev Iran u nevjerojatnoj utakmici stigao do pobjede nakon preokreta u sudačkoj nadoknadi

11. studenog 2021. - 15:41

Nogometaši Irana, koje vodi hrvatski stručnjak Dragan Skočić, napravili su veliki preokret na gostovanju kod Libanona i s dva pogotka u sučevom dodatku stigli do pobjede 2-1 u utakmici 5. kola skupine A Azijskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru.

Libanon je poveo u 37. minuti pogotkom Soonyja Saada i vodio do 92. minute, kad je za Irance izjednačio suigrač Dejana Lovrena iz Zenita Sardar Azmoun. Tri minute poslije Ahmad Nourollahi je Skočićevu momčad s ruba poraza doveo do pobjede kojom je Iran na polovici posljednjeg kruga Azijskih kvalifikacija stigao do 13 bodova i vodeće pozicije u skupini A.

Iran ima dva boda više od Južne Koreje koja je u četvrtak na domaćem terenu svladala reprezentaciju Ujedinjenih Arapskih Emirata s 1-0 pogotkom Hwang Hee-Chana (36) iz...

28. travanj 2024 15:49