Strani nogometdramatično do kraja

Inter golom u sudačkoj nadoknadi slavio protiv Udinesea i milimetri ga dijele da i matematički osigura naslov prvaka

8. travnja 2024. - 23:31

U posljednjem susretu 31. kola talijanske Serie A vodeći milanski Inter je pobijedio u gostima Udinese s 2-1 nakon preokreta.

Domaćin je poveo krajem prvog poluvremenu. U 40. minuti gostujuću je mrežu pogodio Samardžić i to nakon vrlo loše intervencije cijele obrane Intera i vratara Sommera.

Gosti iz Milana su izjednačili početkom drugog poluvremena. U 55. minuti je Turčin Calhanoglu bio precizan s bijele toče te je izjednačio na 1-1. Sve do kraja je Inter napadao i tražio novu pobjedu u prvenstvu, a do nje je došao u 95. minuti. Odlično je pucao Martinez, ali je domaći vratar Okoye uz pomoć vratnice, spriječio pogodak. Na odbijenu loptu prvi je došao Frattesi i lako zabio za slavlje Intera.

Sada vodeći Inter opet ima čak 14 bodova više od gradskog rivala Milana, koji je na drugom mjestu te ga milimetri dijele da i matematički osigura naslov prvaka.

27. travanj 2024 11:29