Vaterpoloregionalna liga

Uvjerljive pobjede Juga protiv Primorca i Budve, Mladost slavila u Beogradu

15. siječnja 2021. - 23:18

U drugim utakmicama polufinalnih turnira Regionalne vaterpolo lige dubrovački Jug Adriatic osiguranje i zagrebačka Mladost ostvarili su uvjerljive pobjede i nalaze se na vrhu ljestvica svojih skupina.

Dubrovčani su na turniru u svom Gružu svladali kotorski Primorac sa 13-4 (2-1, 2-1, 4-2, 5-0), a Mladost je u Beogradu bila bolja od domaćeg Partizana sa 20-9 (5-1, 4-1, 3-2, 8-5).

Jugaši su do pobjede stigli s dvije serije od 5-0, prvom u drugoj i trećoj četvrtini te drugom u zadnjih osam minuta u kojima su ostavili crnogorsku momčad bez pogotka. Loren Fatović je sa pet golova bio najbolji strijelac Juga, tri pogotka postigao je Paulo Obradović, a Aleksandros Papanastasiou dva.

Nakon što su u jutarnjem dijelu programa u svom Gružu svladali kotorski Primorac sa 13-4 (2-1, 2-1, 4-2,...

19. travanj 2024 08:26