Vaterpolouz rub bazena

Jadran bez problema riješio gradski derbi: od prve minute jednosmjerna ulica, priliku dobili mladi igrači

22. prosinca 2020. - 21:47

Bila je to od prve minute jednosmjerna ulica, Jadran je potvrdio ulogu favorita u gradskom okršaju protiv POŠK-a. Ovog puta ni ove sezone toliko sporna Jadranova prva četvrtina nije bila problem, vaterpolisti sa Zvončaca brzo su poveli 4:1, a prvu četvrtinu okončali sa 7:3 u svoju korist. Bilo je tu puno prostora i prilike za mlade uzdanice. Robert Stojanac već postaje standardan, Vito Janković se nameće, dolazi Luka Dodoja...

Lijepo je bilo vidjeti kada je Jadran izborio peterac kod rezultata 8:3, a mladi Dodoja je plivao natrag, prema svome golu. Odmah je s klupe stigla „obavijest", Jerko Marinić Kragić rukom mu je pokazao da se vrati i on izvede kazneni udarac. Hladan kao špricer Dodoja je realizirao penal za Jadranovih 9:3.

- Dobro smo otvorili utakmicu, to nam je bio i ...

18. travanj 2024 18:52