Strani nogomet16. kolo bundeslige

Stuttgart i Mönchengladbach remizirali: Borna Sosa prvo skrivio penal pa asistirao za pogodak

16. siječnja 2021. - 21:37

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 16. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu protiv Borussije Mönchengladbach odigrao 2-2, a domaćini su do remija došli iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su poveli u 35. minuti iz penala kojeg je skrivio hrvatski nogometaš Borna Sosa. Siguran realizator bio je Lars Stindl. Sosa se iskupio u drugom poluvremenu kada je u 58. minuti nakon njegovog ubačaja Nicolás González pogodio za 1-1.

No, Borussia Mönchengladbach je ponovno povela u 61. minuti, a strijelac je bio Denis Zakaria. Ipak, u šestoj minuti sudačke nadoknade Silas Wamangituka iz penala donosi Stuttgartu remi 2-2.

Borussia Dortmund je u subotu na svom terenu protiv predzadnjeg Mainza odigrala 1-1, ali je kapetan Marco Reus promašio penal koji domaćinima mo...

20. travanj 2024 15:05