Strani nogometdrugi paket

Poznat prvi kvartet koji će igrati proljeće u Europa ligi: Hoffenheim, Roma i Arsenal ubilježili pobjede, Leicester City uzeo bod Bragi

26. studenog 2020. - 23:55

Nogometaši Hoffenheima, Rome, Arsenala i Leicester Cityja osigurali su "europsko proljeće" nakon susreta 4. kola Europske lige.

Hoffenheim je u susretu 4. kola L skupine pobijedili Slovan Liberec sa 2-0 i tako upisao četvrtu pobjedu.

Pobjedu njemačkom sastavu donijeli su Baumgartner golom u 77. minuti, te naš Andrej Kramarić koji je u 89. minuti realizirao kazneni udarac.

Bio je drugi Kramarićev pogodak u posljednja dva susreta otkako se vratio na teren nakon što se oporavio od koronavirusa.

Hoffenheim sada ima 12 bodova, Crvena zvezda devet, Slovan tri, a Gent je bez bodova.

Prolaz su osigurali i engleski klubovi Arsenal i Leicester City, te Roma.

"Topnici" su u susretu iz skupine B na gostovanju pobijedili Molde sa 3-0 golovima Pepea (50), Nelsona (55) i Baloguna (83).