Strani nogometfinal four

Nakon Francuske i Španjolske, plasman na završni turnir elitnog razreda Lige nacija izborile su i reprezentacije Belgije i Italije

18. studenog 2020. - 22:54

Zanimljivo, na Final Fouru neće nastupiti niti jedna od četiri reprezentacije koje su izborile plasman na završnom turniru u prvom izdanju ovoga natjecanja. Podsjetimo, lani su u Portugalu nastupili domaćin, Engleska, Nizozemska i Švicarska, a naslov je pripalo Porugalu koji je u finalu porazio Nizozemsku sa 1-0.

Francuska i Španjolska su plasman na Final Four izborili u utorak, dok su večeras to ostvarili Belgija i Italija.

Belgija je u izravnom sudaru za prvo mjesto u Leuvenu pobijedila Dansku sa 4-2, a domaćinu je bio dovoljan i bod za osvajanje prvog mjesta.

Belgija je povela u trećoj minuti golom Tielemansa, izjednačio je Wind u 17. minuti, a potom je Lukaku golovima u 56. i 69. minuti doveo Belgiju do dva gola prednosti. Autogol Chadlija u 87. minuti vratio je Dansku u živo...

20. travanj 2024 09:43