Strani nogometkoprodukcija Lukaku-Rashford

Manchester United 'okrenuo' CSKA, Benfica završila sa svih šest poraza

6. prosinca 2017. - 00:31
2017-12-05T214331Z_1550177027_RC1CD802E490_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MUN-CSK.JPG

U skupini A dalje idu Manchester United i Basel, dok u Europsku ligu seli CSKA. ManU je na Old Traffordu pobijedio CSKA 2-1 premda je gubio na poluvremenu, dok je Basel slavio u Lisabonu protiv Benfice 2-0.

CSKA je u Manchesteru poveo 1-0 golom Vitinho u posljednjim trenucima prvog dijela, no 'Crveni vragovi' su u nastavku u razmaku od dvije minute okrenuli rezultat. Izjednačio je Romel Lukaku u 65. minuti, a minutu kasnije domaćine je u prednost doveo Marcus Rashford.

U drugom susretu u skupini Basel je u Lisabonu pobijedio Benficu 2-0, a portugalskom velikanu je to bio čak šesti poraz u skupini. Pobjedu gostima donijeli su Mohamed Elyounoussi (5) i Dimitri Oberlin (65).

19. travanj 2024 10:07