Hajdukdruga hnl

Bijeli odigrali neriješeno u Osijeku, oba pogotka postignuta su nakon prekida

Piše PSD
31. listopada 2020. - 16:32

Utakmica Osijeka II i Hajduka II završena je neodlučenim rezultatom 1:1. Oba pogotka postignuta su nakon prekida, a strijelci su bili igrači s brojem četiri na leđima. Poveli su Bijeli u 11. minuti. Korner s desne strane izveo je Zvonimir Filipović, a Stipe Radić je najviše skočio i  udarcem glavom s 5 m svladao domaćeg vratara Filipa Kovačevića.

Osijek II do izjednačenja je došao u 67. minuti, također nakon prekida, a najspretniji je u šesnaestercu bio Marin Magdić te je nakon njegovog preciznog udarca vratar Karlo Sentić morao po loptu u mrežu. Trener Bijelih Mario Despotović zbog ozljeda je prije vremena morao izvaditi iz igre Stephena Chinedua i Leona Krekovića, a upravo Madžid Šošić koji je ušao u igru umjesto Krekovića imao je najljepšu priliku za drugi pogodak....

25. travanj 2024 17:41