Domaći nogometprva hnlž

Uzbudljivi derbi nogometašica u Osijeku završio bez pobjednica, Dujmović volejem donijela veliki bod Splitu

Piše Vedran Babić, Ivica Gjergja
26. listopada 2020. - 07:34

Nogometašice Splita i dalje su bez pobjede u Osijeku, ali ovaj put barem nisu izgubile.

Štoviše, remi 2:2 pozitivan je rezultat iako su posljednjih 20 minuta imale igračicu više. Sada su u blagoj prednosti u međusobnim susretima kojih će do kraja sezone biti još tri. Osijek i Split ostaju bodovno izjednačeni na vrhu tablice nakon što su prvi put ove sezone primili golove i prvi put nisu pobijedili.

U najvećem derbiju hrvatskog ženskog nogometa Osijek je dvaput vodio. Prvo preko Balić, što je u finišu prvog dijela poništila Petra Pezelj, a onda preko Kunštek koja je poentirala u 57. minuti. U 70., samo tri minute nakon što je ušla u igru, Dora Adamović iz domaćih redova dobila je izravan crveni karton zbog faula u izglednoj šansi za postizanje pogotka izvan šesnaesterca i zasluži...

22. travanj 2024 19:43