Domaći nogomethrvatski kup

Aktualni branitelji Rabuzinova ‘Sunca‘ izborili plasman u završni kvartet: Rijeka na krilima Murića eliminirala Osječane

3. ožujka 2021. - 16:56

Aktualni osvajači Rabuzinovog "Sunca" nogometaši Rijeke slavili su s 2-1 (1-1) na gostovanju u Osijeku u prvoj četvrtfinalnoj utakmici ovogodišnjeg izdanja Hrvatskog kupa odigranoj u osječkom Gradskom vrtu.

Gosti su do vodećeg pogotka došli u 7. minuti, a strijelac je bio Robert Murić. Osijek je izjednačio u 14. minuti preko kapetana Mile Škorića. U 35. minuti Mierezov udarac iz kaznenog udarca obranio je vratar Rijeke Nevistić. Pobjednički pogodak za Rijeku postigao je ponovno Murić iskoristivši kazneni udarac u 71. minuti.

Sadržajnu i uzbudljivu utakmicu odigrali su Osijek i Rijeka u Gradskom vrtu. Gosti su već u 7. minuti izveli sjajan kontranapad i došli do vodstva. Dugo je loptu vukao Franko Andrijašević po lijevoj strani prebacio na drugu, gdje ju je na vrhu kazne...

18. travanj 2024 16:52